Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Карному розшуку української міліції виповнилося 94 роки

Карному розшуку української міліції виповнилося 94 роки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Йдеться про співробітників, які здебільшого, як мовиться, за кадром, проте їх роль в ефективності правоохоронної роботи – визначальна. Це – карний розшук. Цими днями карному розшуку української міліції виповнилося 94 роки.
Де добре працює карний розшук, там зростає авторитет усіх правоохоронців. Сьогодні в цій службі Мукачівського міського відділу міліції під керівництвом начальника кримінальної міліції Валерія Мишанича та начальника сектору карного розшуку Ярослава Товкана працює 33 розшуковці. Є серед них працівники з великим досвідом і оперативним стажем, а є і зовсім молоді, але добре підготовлені, стійкі, рішучі і віддані справі. Це такі працівники, як Василь Тромпак, Володимир Зовдун, Сергій Міклош, Олег Смірнов, Іван Кохан, Сергій Кенез, Василь Карпинець, Василь Савків, Юрій Минда, Йосип Довгінка, Михайло Зіденик. Проте в цьому колективі є ще і прекрасна молода дівчина капітан міліції Мирослава Сівач, яка працює в міліції вже майже вісім років, з них в карному розшуку близько трьох. Від своєї роботи отримує справжнє задоволення, а в небезпечних ситуаціях почувається захищеною саме тому, що поряд із нею знаходяться справжні чоловіки.
За добросовісну службу і професійність у виконанні завдань чималій кількості оперативних працівників карного розшуку були вручені відзнаки і заохочення. Але найкращим подарунком для всіх, хто має високу честь і відповідальність служити в цьому підрозділі, було усвідомлення свого призначення – захищати людей від злочинних посягань.
Вітаючи їх зі святом, начальник Мукачівського міськвідділу міліції Василь Швенда побажав працівникам карного розшуку передусім професійної удачі, - “Нехай зусилля, які ви докладаєте в розкритті злочинів і розплутуванні найскладніших кримінальних подій, будуть щоразу успішними, а повернення з “бойових” завдань завжди щасливим. Міцного вам здоров’я, злагоди і добробуту у ваших родинах та успіхів у службі.”
Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".