Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Потрібно більше дій, а не тільки розуміння!

Потрібно більше дій, а не тільки розуміння!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Власне ці слова стали лейтмотивом наради, яку за дорученням міського голови Золтана Ленд'єла провели минулого вівторка заступник міського голови Михайло Лабош та старший інспектор, консультант апарату виконкому та міської ради Євген Федів з відповідальними працівниками виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Скарги та побажання мешканців міста над Латорицею, з якими вони звертаються на адресу міської влади з телевізійних екранів та газетних шпальт, зі сторінок інтернет-видань, а також у своїх письмових зверненнях стали головною причиною та підставою, яка спонукала зібратися тих, від кого залежить комфорт та повсякденні зручності мукачівців.
Серед найбільш наболілих питань слід відзначити: стан наших доріг та тротуарів, освітлення, електричне та газове опалення, якість водопостачання та інших комунальних послуг, які потребують значного покращення.
У ході обговорення було відзначено кілька важливих речей, які дадуть можливість добитися покращення ситуації без залучення великих фінансових та матеріальних ресурсів, яких і так хронічно не вистачає. Серед них необхідність концентрації зусиль на головних напрямках, уникаючи розпорошення сил, а також систематичне інформування міської громади про заходи, які проводяться, або будуть проводитися з тих чи інших питань життєдіяльності міста, постійний контроль за виконанням уже прийнятих рішень.
Велика увага була також приділена необхідності продовження такої потрібної справи, як спорудження нових дитячих спортивних майданчиків біля багатоквартирних будівель та реконструкція і збереження, а також ефективне цільове використання уже діючих.
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".