Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Подяка за сумлінну працю

Подяка за сумлінну працю

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як ми писали в святковому репортажі «Свято в наших душах зі щемом за полеглих» («Мукачівська Ратуша» за 13 травня), міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл висловив теплу подяку

автоперевізникам Мукачева, директору ЛСОК «Латориця» Марії Гомонай, менеджеру компанії «Олімп» в Закарпатській області Ігорю Вдовенку та іншим за активну участь та сприяння в проведенні загальноміських заходів, присвячених 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Своїм Розпорядженням від 12 травня міський голова оголосив Подяки також колективу ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (начальник – полковник Олександр Гальченко), 128-й гвардійській окремій механізованій Туркестансько-Закарпатській двічі орденів Червоного Прапора бригаді (командир – полковник Петро Ромигайло), голові правління ТзОВ «Барва»...

Павлу Балозі, колективу ЦРЛ (головний лікар Василь Васюта), колективу міськвідділу внутрішніх справ (начальник Олександр Работинський), колективам міськвиконкому – управління міського господарства (в.о.начальника Василь Зейкан); відділу з питань внутрішньої політики (начальник Іван Лендьєл); організаційного відділу (начальник Валентина Алмашій); управління освіти (начальник Терезія Тіба) на навчальним закладам міста, відділу культури (в.о. начальника Валентина Мороз).

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".