Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини БЮДЖЕТ ПОТРІБНО НАПОВНЮВАТИ. ЯК? ШУКАТИ РЕЗЕРВИ

БЮДЖЕТ ПОТРІБНО НАПОВНЮВАТИ. ЯК? ШУКАТИ РЕЗЕРВИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
На сьогодні це найголовніше – наповнення місцевого бюджету. Це питання і стояло першим на порядку денному чергового засідання виконкому Мукачівської міської ради. Начальник Мукачівської податкової інспекції Роман Луник розповів про роботу Мукачівської ОДПІ щодо забезпечення виконання дохідної частини місцевого бюджету та про проведені заходи по наповненню місцевого бюджету за рахунок додаткових джерел, передбачених законодавством.
Промовець, зокрема, відзначив, що потребують перегляду ставки податку на землю, оскільки чимало громадян, володіючи кількома гектарами землі, сплачують за них тільки єдиний податок, тобто не більше 200 гривень. Прикро також, що відповідні служби не повідомили своєчасно податківців про недавні гастролі в Мукачеві цирку-шапіто, який, зібравши за свої виступи чималі кошти, не сплатив гастрольний збір.
Взято до відома і прийнято відповідні рішення по інформації про результати контрольних заходів, проведених контрольно-ревізійним відділом в м. Мукачево та Мукачівському районі за 8 місяців 2010 року в бюджетних установах та підприємствах державної та комунальної форм власності.
Виконком затвердив мережу шкіл з групами подовженого дня. 1970 учнів 1-4 класів займатимуться і відпочиватимуть у 67 групах подовженого дня. Вирішено також з метою створення нових груп в дошкільному навчальному закладі № 19 перенести звідти Центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту на вул. Космонавтів, 31 (НВК «Первоцвіт»). Цим же рішенням відкрито ставку інструктора з плавання та робітника з обслуговування басейну в ЗОШ № 11. А це дуже важливо з огляду на те, що більшість дітей і підлітків Мукачева не вміють навіть плавати. В методичному кабінеті управління освіти буде створено посаду завідувача міської психолого-медико-педагогічної консультації. На засіданні виконкому було заслухано також інформацію про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року.
Приємно відзначити, що в Мукачеві створено ще одну прийому сім'ю. Мукачівець Ілля Олаг визнав себе батьком Зіти і Гіти та усиновив Ангеліну і Вероніку. Виконком затвердив рішення, яким визнано, що перші дві втратили статус дітей-сиріт, а інші – дітей, позбавлених батьківського піклування.
На виконкомі зареєстровано Мукачівську міську громадську організацію «Ветерани Західної групи військ».
Вирішено відправити на доопрацювання питання про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево. Члени виконкому Михайло Кіш та Золтан Мичка під час обговорення цього питання зробили істотні зауваження. Зокрема, про необхідність заборони реклами на маршрутних автобусах, зобов'язати всіх автоперевізників до кінця 2012 року оновити автобусний парк. І тоді на конкурсних умовах визначатимуться переможці, які запропонують автобуси більшої місткості, щоб через два роки повністю відмовитися від маршруток типу «газелі».
Розглянуто також питання про укладення договорів житлового найму, взяття на квартирний облік, приватизацію квартир, оформлення прав власності, будівництво тощо.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B1%C3%91%C2%8E%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B6%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%82;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".