Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Ми йдемо на вибори з відкритим серцем

Ми йдемо на вибори з відкритим серцем

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
Заявляє "Фронт Змін"
Ми ставимо за мету об'єднати громадян навколо ідеї спільної української справи, що полягає в тому, щоб самостійно приймати участь у справах світу, мати власну державу, де запанує справедливість й добробут.

Україна має стати демократичною правовою державою, яка служить своїм громадянам і ефективно захищає національні інтереси. Адже через повсюдну корупцію, невгамовний егоїзм владного прошарку та сваволю можновладців було втрачено живий зв'язок між Державою та Громадянином.

Ми забули, що це НАША Держава, що успіх України залежить від КОЖНОГО з нас. А натомість нашу Країну великого інтелектуального, природного, наукового та культурного потенціалу полишають люди. Ми не можемо погодитись із цією системою влади, що обкрадає своїх громадян та нездатна їх захистити, яка розтоптує їхню гідність, обертає проти нас зібрані з нас же податки. Наш народ змушений зосередитись на турботі про власне виживання і виживання своїх родин. Ми прагнемо покласти цьому край!!!

"Мені прикро за те, що із-за економічної та політичної нестабільності, відсутності чіткої та зрозумілої людям програми розвитку держави ми втрачаємо дуже багато талантів у багатьох сферах трудової та творчої діяльності, тому що держава не в змозі забезпечити їм належний рівень оплати праці та життя. Від цього страждають не тільки вони, але й надбання України. Ми йдемо в політику щоб впроваджувати позитивні зміни та відстоювати єдність української нації різного етнічного походження та віросповідання, що найбільш актуальним є для нашого Закарпатського краю. Слова «щастя та благополуччя» на різних мовах звучать по різному – але суть мають єдину. Ми хочемо донести свою мету до кожного мешканця Закарпатського краю його «рідною мовою». Адже у кожної національної меншини є своя рідна мова . " – зазначив кандидат в депутати та партійний активіст — Сергій Герасимюк.

"Маю глибоке переконання, що в нас є все для того, щоб стати однією з кращих держав в Європі, але для цього нам потрібно правильно розподілити наші сили, направити весь наш потенціал на розвиток країни.

Україні потрібні глибинні і масштабні зміни в економічній і соціальній сфері. Для цього нам потрібне оптимальне поєднання світового досвіду і специфіки вітчизняних умов, які допоможуть значно підвищити рівень життя в Україні.

В період економічної кризи проблеми зростання рівня життя населення стають провідними. Потрібне створення умов для повноцінного відтворення і ефективного функціонування трудового потенціалу.» – доповнила, кандидат в депутати партії «Фронт Змін» — Олена Герц.

Ми закликаємо до об'єднання, але ми не обмежуємося закликами – ми готові діяти рішуче, і виключно на користь держави в цілому!

«Фронт змін» є політичною організацією, що побудована на засадах європейської політичної культури. Щоб не повторити долю більшості українських партій, в структурі нашої організації створено механізми запобігання політичній корупції.

Ми прагнемо об'єднати громадян та повернути їх довіру Державі, що є не легкою справою за теперішніх жорстких економічних умов та наявного механізму правління. Навіть у назві нашої партії закладено зміст та мету її діяльності – змінити себе, своїх прихильників – повірити, що ми станемо країною, в якій захочеться жити та працювати, прагнемо повернути людську гідність, права людині у верховенство права і свободи, у солідарність та відповідальність Держави перед СВОЇМ народом.

Перші кроки ми вже зробили, і ми впевнено будемо йти до кінця, на користь змін, на користь України.

Ми закликаємо всіх Закарпатців, представників будь яких національних меншин, кому не байдужі наші ідеї щодо консолідації суспільства заради спільної мети — спільного майбутнього України , підтримати нас на Місцевих Виборах 31 жовтня 2010 року.

Взято з http://provybory.com.ua


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".