Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ м. МУКАЧЕВО ІНФОРМУЄ

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ м. МУКАЧЕВО ІНФОРМУЄ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
8 вересня 2010 року Урядом прийняте важливе рішення на шляху посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг та спрощення порядку надання населенню житлових субсидій.
Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2010 р. № " Про упорядкування окремих питань щодо впровадження спрощеного порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу , твердого та рідкого пічного побутового палива". Житлова субсидія призначатиметься відділом державних соціальних допомог з настанням права з початку опалювального періоду 2010-2011 рр. на підставі заяв, поданих протягом серпня –вересня 2010 року.
Завдяки цьому громадянам, які протягом серпня –вересня подали заяви на субсидії  але не набули на неї права через невелику вартість послуг в неопалювальний період, субсидія буде призначена на опалювальний період без додаткового звернення до управління праці та соціального захисту населення.
Без додаткового звернення буде призначена субсидія на опалювальний період і тим громадянам, яким така допомога була призначена у серпні-вересні цього року на шість місяців .
Для призначення субсидій на опалювальний період потребуватимуть уточнення лише доходи громадян за шість місяців , що передують його початку. При цьому розміри пенсії та соціальної допомоги будуть одержані управлінням праці та соціального захисту населення з відповідних баз даних.
Довідки про інші доходи (заробітну плату , стипендію тощо) мають надати працездатні громадяни та працюючі пенсіонери.
Крім того, Урядовим рішенням органам праці та соціального захисту населення надано право без звернень громадян здійснити перерахунок розміру призначених до 1 серпня 2010 року субсидій виходячи з нових відсотків сукупного доходу, в тому числі субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, отримувати заяви та необхідні документи від громадян поштою.
Звертаємо увагу мешканців міста на те, що житлова субсидія на опалювальний період 2010-2011 рр. буде призначена з початку опалювального періоду сім'ям , які з поважних причин не змогли звернутися для її оформлення в жовтні 2010 р. Даний вид допомоги буде надано громадянам на весь опалювальний період , які звернулися в управління праці та соціального захисту населення протягом жовтня-грудня 2010 р.
"Мукачівська Ратуша"

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.



Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".