Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури СОЮЗ УКРАЇНОК МУКАЧЕВА СВЯТКУВАВ 20-РІЧЧЯ

СОЮЗ УКРАЇНОК МУКАЧЕВА СВЯТКУВАВ 20-РІЧЧЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Добре відомий в Мукачеві своїми культурно-мистецькими заходами, просвітницькою роботою серед молоді, активною участю в загальноміських заходах міський осередок Союзу українок. Минулого тижня спілчан ці на сцені міського Будинку культури відзначали 20-річчя Союзу українок Мукачева. Про творчі здобутки організації, її активістів із демонстрацією слайдів розповіла голова осередку Союзу українок Людмила Оленушинець.
З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. міського голови Мукачева, секретар міської ради Іван Маняк. Групі активістів він вручив Почесні грамоти і Грамоти Закарпатської обласної ради та міськвиконкому. Привітати піснею друзів прийшов і змішаний хор Товариства «Просвіта» та Союзу українок «Відгомін», який також відзначав ювілей – 5-річчя з дня заснування. А потім перед глядачами співали, танцювали зразкові дитячі колективи та виконавці.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".