Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Здрастуй, Париж!

Здрастуй, Париж!

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Члени МАЛіЖу щорічно беруть участь у Всеукраїнському фестивалі юних талантів «Рекітське Сузір'я». Останні два роки нам допомагали матеріально в поїздці на фестиваль члени міськвиконкому на чолі з З.З. Ленд'єлом, а також підприємець Томищ І.В., керівництво МТФ «Мрія» та ТРК «Щодня».
У минулому році ми теж взяли участь у «Рекітському Сузір'ї», де виступили успішно і зайняли призові місця в номінаціях: журналістика - Рипкович А. - 2 місце; Савчинець М.- 3 місце, авторська пісня - Окс М.-Гран-прі; Товт О.- 3 місце; Гузинець Д. - 1 місце, художнє фото - Кукульник Я.- 1 місце та літературно-музична композиція учні 8-10 кл. - Гран-прі.
Цей рік за Указом Президента України В.Ф.Януковича визначено «Роком творчості дітей».
З радістю можу повідомити, що вже два роки поспіль ми, члени МАЛіЖа, займаємо найвищу нагороду - «Гран-прі» в номінації «Літературно-музична композиція» та «Авторська пісня». Тому нам і запропонували поїздку по маршруту: Чехія, Австрія, Франція, Польща.
Звичайно, цю звістку ми сприйняли радо і вже готуємо концертну програму, з якою виступимо в Чехії, Австрії...
У програмі буде: інсценізація уривків з творів Т.Г.Шевченка, у зв'язку з тим, що в березні відзначатиметься день народження поета. Будуть не тільки номери, пов'язані з творчістю Т.Шевченка, а й інсенізація окремих народних традицій та звичаїв Закарпаття. Лунатимуть й закарпатські народні пісні, коломийки не лише в супроводі вокалу,а й в хореографічній постановці.
Відвідуючи країни,ми будемо знайомитися з історичними пам'ятками, мистецтвом, і роботою дитячих організацій, їх керівників, з відомими особами. Ми вперше будемо знайомитись із Європейською культурою та творчістю дітей в цих країнах.
Безперечно, ми щиро вдячні нашим батькам за матеріальну підтримку в організації цієї поїздки та водночас звертаємось до наших меценатів: допоможіть нам і Ви, шановні члени міськвиконкому на чолі з мером міста. Сподіваємось, що для придбання сувенірів та харчування і в цьому році нам допоможуть мукачівські меценати!
Адріана Рипкович, учениця 8 класу ЗОШ №6, член МАЛіЖу
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".