Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ДРУЖБА, ЩО ЗГУРТОВУЄ

ДРУЖБА, ЩО ЗГУРТОВУЄ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Вудро Вільсон якось сказав: «Тільки дружба може стати цементом, який згуртує світ». Саме таким девізом керувались засновники Міжрегіонального учнівського проекту «Південь–Захід–франко-англомовна співдружність» вчителі та школярі спеціалізованої школи №27 м. Херсона.
В рамках цього проекту за сприяння фундації «Альянс Франсез Закарпаття» та кабінету суспільно-гуманітарних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти на базі нашої школи було проведено інтерактивний модуль-тренінг французькою та англійською мовами.
Тренінги викликали неабияку зацікавленість серед наших учнів. Нам довелося працювати у командах з надзвичайно відкритими, цікавими, творчими волонтерами. Тренінг із французької мови проводила волонтер Євросоюзу Джуліана Берг, а волонтер Корпусу Миру США Олександр Шнайдер удосконалював навички мовлення школярів з англійської мови. Мовний бар'єр був швидко подоланий, а активна взаємодія всіх учасників тренінгів дала свої результати: ми реально змогли порівняти наші знання і вміння володіти французькою та англійськими мовами, оцінити вклад та педагогічну майстерність наших вчителів, які докладають неабияких зусиль, щоб розвивати нашу зацікавленість щодо подальшого вивчення іноземних мов. Окрім цього, зустріч стала поштовхом до проведення спільних культурно-освітніх проектів, приєднання до численних європейських проектів для школярів, до культурного обміну.
Неординарністю, яскравістю та душевністю відзначилась презентація наших друзів під назвою «Херсонщина запрошує». Відразу виникло бажання відвідати цей чудовий край, його найпопулярніші туристичні об'єкти, природні принади, пам'ятки історії та культури, взяти участь у численних фестивалях, що проходять на херсонській землі. А запропонована концертна програма знайшла відгуки в душах абсолютно всіх глядачів. На завершення візиту ми обмінялись подарунками. На згадку про візит до нашого навчального закладу херсонські школярі отримали у подарунок книги «Мукачево», пішохідну екскурсію по центру міста та відвідини Мукачівського замку.
Наші стосунки на цьому не закінчуються, а розвиватимуться, адже така співпраця сприятиме розвитку взаєморозуміння, толерантності та дружби між представниками різних регіонів нашої держави.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%82%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%96%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B3;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".