Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ЗОЛТАНУ ЛЕНД'ЄЛУ ВРУЧЕНО ПОСВІДЧЕННЯ КАНДИДАТА В МЕРИ МУКАЧЕВА ПІД № 1

ЗОЛТАНУ ЛЕНД'ЄЛУ ВРУЧЕНО ПОСВІДЧЕННЯ КАНДИДАТА В МЕРИ МУКАЧЕВА ПІД № 1

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Минулої п'ятниці у великому залі міськвиконкому, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та поданих у міську виборчу комісію документів, МВК зареєструвала кандидатом на посаду Мукачівського міського голови на виборах 31 жовтня Лендєла Золтана Золтановича, 1946 року народження, члена партії Єдиний Центр.
В урочистій обстановці голова міської виборчої комісії Сергій Носалюк вручив посвідчення кандидата на посаду Мукачівського міського голови під номером «1» Золтану Ленд'єлу. Він у свою чергу подякував за високу довіру і пообіцяв практичними ділами підтверджувати свої наміри стати міським головою Мукачева.
На засіданні МВК посвідчення кандидатів на посаду міського голови Мукачева отримали також Степан Степанович Чепак від партії «Фронт змін», Олександр Михайлович Переста – від «Батьківщини», Олексій Андрійович Фозекош від партії Народно-Трудовий Союз України. Згодом були зареєстровані кандидатами на посаду міського голови також позапартійний Іван Іванович Ільтьо, Олександр Маркович Модек – від Соціалістичної партії України, Борис Михайлович Качур – від партії Зелених України. Вчора зареєструвались від партії Регіонів Віта Василівна Швардак.
Міська виборча комісія зареєстрували першими кандидатів у депутати міської ради по багатомандатному виборчому округу, представників політичних партій в МВК з правом дорадчого голосу.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%81%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B3%C3%91%C2%96%C3%90%C2%B9+%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%81%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%8E%C3%90%C2%BA;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".