Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Мукачівський ЦТКЕС та клуб спортивного орієнтування "Товариш" запрошує на змагання

Мукачівський ЦТКЕС та клуб спортивного орієнтування "Товариш" запрошує на змагання

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Мукачівський міський ЦТКЕС та клуб спортивного орієнтування "Товариш" запрошують мукачівську юнь прийняти участь у навчальних змаганнях, що відбудуться 3 грудня 2012 року від 14.00 до 16.00 у мальовничих місцях навколо НВК "Первоцвіт" поблизу села Шенборн.
Мета змагань, як завжди – приємно та з користю для здоров'я провести час, ну і звісно, визначити, хто ж сильніший та спритніший.
Інформація про трасу: траси змагань прокладені в основному по території мікрорайону Шипка, довжина дистанцій – від 3 до 5 кілометрів по прямим лініям на карті.
У старті візьмуть участь як кращі юні спортсмени Мукачева так і новачки-початківці.

Старт розташований біля спортмайданчику на вулиці Космонавтів.

Як дістатися місця старту: з центральної автобусної зупинки на вул. Миру в Мукачеві (Центр-3) маршрутки відправляються о 12:00 13:30 14:30 15:30.
Повернення із Шипки в Мукачево: 15:00 16:00 16:30.

Попередньо на змагання можна зареєструватися в Мукачівському міському ЦТКЕС за тел: -095-8602251 або на е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Інформація про дисципліну: спортивне орієнтування є модерновим видом спорту в якому учасники самостійно, лише за допомогою детальної карти і компасу, повинні за найменший час подолати трасу, що прокладена незнайомою місцевістю. Цей вид є доступним і цікавим для людей будь-якого віку та фізичної підготовки, у багатьох він викликає асоціації зі складними подорожами і захоплюючими пригодами, дає змогу відчути себе «в шкурі» шукача скарбів чи спритного і удачливого розвідника... Для успішного подолання дистанції тут недостатньо лише хорошої фізичної підготовки, збільш значимим є вміння швидко приймати мудрі і правильні рішення, оперативно реагувати на ситуацію, що постійно змінюється.

Секція зі спортивного орієнтування в НВК "Первоцвіт" (тоді це була СШ № 9 – директор Павло Шевченко) працювала на протязі шести років - з вересня 1980 року. Саме на її базі того ж року Закарпатським ЦТКЕСум був створений мукачівський СК "Товариш" (тренер Олександр Цепурдей). З числа учнів ЗОШ № 9 найбільшого успіху в цьому виді спорту досягли Руслан Касьянов (багаторазовий чемпіон України, призер Всесоюзних змагань, майстер спорту), призери всеукраїнських та обласних змагань Олег та Сергій Казанцеви, Іван та Йосип Гунгредери, Тетяна Єршова, Володимир Коваль, Ганна Тєплова, Олег Шистерін, Ірина Зарбеєва, Руслан Цар, Олена Кубинська, Андрій Нечаєв, Алла Жданович, Юрій Бєльков і Олександра Ненахова.

Восени 2013 року на Закарпатті пройдуть міжнародні змагання "Кубок Дружби 2013", присвячені 50-річчю спортивного орієнтування в Україні.

Ніна Расчупкіна


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".