Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Кіокушин-кан карате в Закарпатті завойовує нові вершини

Кіокушин-кан карате в Закарпатті завойовує нові вершини

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У Берліні відбувся 6 відкритий чемпіонат Німеччини. В цьому турнірі брали участь спортсмени 6 країн світу, а саме: Україна, Білорусь, Сербія, Болгарія, Росія і власне Німеччина. Всього було 170 учасників та 27 команд. Протягом всього дня змагань велась невпинна боротьба за звання чемпіона, поєдинки були жорстокими і безжалісними, кожен спортсмен намагався показати всі навички та вміння поводження в бою.
Збірна Закарпаття, яка була єдиним представником від України, справила неабияке враження на організаторів чемпіонату та інших команд. Одні з найталановитіших спортсменів області боролися на цих змаганнях, а саме: чемпіон цього турніру 8-річний спортсмен з Мукачівського району  Шандор Сабов, котрий вразив всіх особисто в фінальному двобої. Він переміг супротивника за 21 секунду, на цьому турнірі це був самий швидкий поєдинок. Також спортсмен з Берегова Адам Шімон посів 3 місце, поступившись супротивнику з Німеччини, та Михайло Вороняк також посів третю сходинку в своїй віковій категорії. Хотілось би зауважити той факт, що Михайло вів двобій за третє місце з поламаною рукою, що в котрий раз підкреслює мужність спортсмена, котрий займається таким жорстким видом як кіокушин-кан карате. За що він дуже був дуже вдячний своєму наставнику та сенсею Ігорю Капура, котрий привів його в цей вид спорту та навчив важливим для життя якостям, як мужність, терпіння і повна віддача.  
Хлопці показали свій дух та мужність, відстоюючи честь України, та довели Європі, що кіокушин карате – для найсильніших. Всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами. Організація турніру та виступи учасників були на найвищому рівні, що стало приводом поїхати вже на 7 відкритий чемпіонат Німеччини в більшому складі. А отримані призи стали стимулом для всіх спортсменів клубу, тож готуватись до наступних змагань починаємо одразу.
Хотілось віддячити всім хто допомагав у підготовці до цього великого турніру, а саме віце-президенту федерації Кіокушин-кан карате Закарпаття  Костянтину Томчичу, голові селищної ради Олександру Жидику, провідному інструктору спортивного клубу “Тріумф” Крістіні Бабілі, а також людині, котра допомагала в перекладі з української мови на угорську Шандору Сабову і всім, хто вболівав за наших спортсменів.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".