Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Житлові субсидії для мукачівців

Житлові субсидії для мукачівців

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Основним положенням про умови та порядок надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користуванням житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, газопостачання, електроенергія, вивезення побутового сміття т.д.), а також один раз на рік субсидії на придбання скрапленого газу, твердого палива (коли житлове приміщення не забезпечується електро- та газопостачанням) – є Постанова КМУ № 848 від 21.10.1995 року в редакції Постанови № 1050 від 22.09.1997 року.
Право на отримання житлової субсидії мають громадяни, які зареєстровані у житловому приміщенні.
Субсидія призначається з розрахунку 21 м2. володіння чи користування загальною площею житла на людину і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 м2 на всіх зареєстрованих, а для однокімнатних квартир – на загальну площу незалежно від розміру квартири.
Враховуючи зазначене, а також те, що коли громадянин перебуває у зареєстрованому шлюбі, і його дружина (чоловік) зареєстрована і проживає окремо, субсидія може бути призначена заявнику лише на норму володіння – 21 м2 (без врахування додаткових 10,5 м2 на сім'ю).
Враховуючи матеріально-побутові умови проживання окремих сімей, можливість їх сплати за житлово-комунальні послуги згідно рішення Мукачівської міської ради № 207 від 22.09.2009 року надано право призначити субсидію сім'ям, які складаються з непрацездатних членів сім'ї (пенсіонерів) на площу житла до 100 м2 .
Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за ЖКП у межах норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового відсотка платежу (10% для пенсіонерів, 15% для інших категорій).
Якщо сім'я економно споживала газ в попередній період отримання субсидій, то при наступному зверненні за субсидією розмір її витрат зменшиться на 2% за кожні 10% економії (тобто користувачі субсидій зменшать витрати на оплату ЖКП до 9%, а сім'ї з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, до складу яких входять неповнолітні діти, інваліди І та ІІ групи – до 4% свого середньомісячного сукупного доходу).
З наближенням опалювального періоду 2012-2013 р.р. для отримання житлової субсидії на опалення необхідно встановити індивідуальне опалення природним газом чи електроенергією та зареєструвати відповідно в Мукачівській філії ПАТ «Закарпатгаз» чи в Мукачівській МРЕМ «Закарпатобленерго». Для цього необхідно звернутися у відповідну енергопостачальну організацію, виконати технічні умови на предмет можливості опалення природним газом чи електроенергією.
Додаткову консультацію можна отримати за телефонами: 2-30-63, 2-12-63, 2-13-82
Світлана Чізмар, завідувач сектору з прийому документів на усі види державної соціальної допомоги УПСЗН
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".