Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства В ПАЛАНКУ БУЛО СВЯТО...

В ПАЛАНКУ БУЛО СВЯТО...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Цими днями на подвір'ї Центру культури і відпочинку «Паланок», на святково прикрашеній сцені відбувся творчий звіт закладу, який був присвячений Міжнародному Дню матері, а також відзначенню 10-річниці створення дитячого хору «Співочі серця». Концерт розпочався вступним словом привітання усіх мам зі святом директора ЦКВ «Паланок» Мар'яни Варварцевої. Хореографічні виступи, спів хору «Співочі серця», декламування маленькими вихованцями віршів українською та німецькою мовами, виставка художніх робіт – все це було представлено на розсуд привітної публіки, серед якої були представники міськвиконкому, гості з Німеччини - голова товариства «Україна-Пфальц» Руді Йоб із членами товариства, священики отець Мартин та отець Йозеф, гості з міста Кіо (Італія), журі творчого звіту та жителі мікрорайону Паланок. Привітати із святом прийшли вихованці ДНЗ № 25, які своїм запальним рок-н-ролом та піснями завели публіку, як справжні артисти.
Із словами вдячності за гарний концерт, привітанням хору з його першим ювілеєм та всіх мам зі святом виступив міський голова Золтан Ленд'єл, який відзначив, що звітний концерт втішає своїм духовним багатством, яке дарували глядачам ще зовсім юні, добрі й щирі діти.
Веселий гомін малечі, радісні посмішки дорослих, сонячна погода і гарній настрій – ось результат святкового концерту, який створили учасники гуртків ЦКВ «Паланок».
Ірина Петрус, головний спеціаліст відділу культури

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".