Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства КОНКУРС НА КРАЩОГО АВТОПЕРЕВІЗНИКА МУКАЧЕВА ТРИВАЄ

КОНКУРС НА КРАЩОГО АВТОПЕРЕВІЗНИКА МУКАЧЕВА ТРИВАЄ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Наприкінці червня, початку липня цього року редакція «Мукачівської Ратуші» оголосила конкурс читачів на кращого перевізника та автобусний маршрут Мукачева. На адресу редакції вже надійшли листи від  мукачівських пасажирів міських автобусних маршрутів. Наводимо кілька з них:
Василь Сіладі – Наше Мукачево визнають одним із найкращих в Україні для проживання і дозвілля. І не в останню чергу, на мою думку, через культуру обслуговування пасажирів міського автотранспорту. Маю, зокрема, на увазі водія автобусу 9 маршруту «Пивзавод – ДОСи» Василя Туряницю. Як я знаю, він бригадир приватного підприємства «Володимир Бахтін», працює на маршруті  вже більше 12 років. Знаєте, приємно зайти в салон автобуса, все чисто, на вікнах занавіски. І, головне, ввічливість шофера. Якщо редакції  не важко, подайте фото цього водія, він того заслуговує. Із приємністю виконуємо побажання автора листа.
Марія Повч  – Завжди із задоволенням їжджу маршрутним автобусом 3 маршруту. Водій ввічливий, привітний до пасажирів, у салоні завжди чисто.
Дмитро Порохнавець – неприємно було бачити картину, коли водій автобуса маршруту 3-8 «Тимирязева-І.Франка» вигнав із салону стареньку пенсіонерку, бо не мала грошей на проїзд. Загалом скажу, що наші водії мали б одягати фірмовий одяг, хоча б сорочки однакового кольору, як це роблять їх колеги  в європейських країнах – любо-дорого дивитися.  І не так вже дорого це обійшлося б.

Настіпні новини:
Попередні новини:
<< Попередня сторінкаНаступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".