Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства На 1000 жінок Закарпаття припадає 921 чоловік

На 1000 жінок Закарпаття припадає 921 чоловік

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У нашому краї, на 1 січня 2013 року, кількість чоловіків становила 600,1 тис. осіб, або 48,0% від загальної кількості постійного населення.
Віковий склад населення області характеризується гендерною диспропорцією, тобто кількість жінок на 51,3 тис. осіб, або на 8,5% більше, ніж чоловіків. Перевага кількості жінок над чоловіками спостерігається у всіх адміністративно-територіальних одиницях області.   Кількісна перевага жінок над чоловіками в складі населення спостерігається після 40 років і з кожним наступним роком збільшується. У розвинутих країнах перевищення кількості жінок спостерігається у віці 50-55 років, тобто за межами репродуктивного віку.
На кожну тисячу жінок по області в середньому припадає  921 чоловік.
Середньо очікувана тривалість життя при народженні у чоловіків менша від тривалості життя жінок і складає  відповідно: 67,02 та 74,95 роки. У 2012 році померло 7347 чоловіків, що складає 50,4%  від загальної кількості померлих (міські поселення – 2646 чоловіків, сільська місцевість - 4701).
За шість місяців 2013 року кількість померлих чоловіків збільшилася на 61 особу, або на 1,6% від аналогічного періоду 2012 року. Основними причинами смерті чоловіків залишаються: хвороби системи кровообігу (53,9% всіх померлих), новоутворення (14,8%), хвороби органів травлення (9,2%), зовнішні причини смерті (7,6%) та інфекційно-паразитарні хвороби (3,7%), у т.ч. туберкульоз (1,7%). 
За січень-червень 2013 року найбільша кількість померлих осіб чоловічої статі зафіксована у містах Ужгород та Мукачеве, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Тячівському, Ужгородському та Хустському районах.  
Головне управління статистики у Закарпатській області

Настіпні новини:
Попередні новини:
 • Менше ніж за добу мукачівські оперативники знайшли викрадене авто і вс…
 • «ЕКСПОРТУЄМО НЕ СИРОВИНУ, А ГОТОВИЙ ВЛАСНИЙ ВИРІБ»
  Мукачівці старшого і середнього покоління добре пам’ятають потужні підприємства харчової промисловості – соковий та плодоконсервний заводи, які відпра…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">«ЕКСПОРТУЄМО НЕ СИРОВИНУ, А ГОТОВИЙ ВЛАСНИЙ ВИРІБ»
 • Влаштувала в підвалі свого будинку бордель
  Нещодавно до оперативника сектору карного розшуку Мукачівського міського відділу міліції надійшла інформація про те, що 37-літня жінка в підвалі прива…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">Влаштувала в підвалі свого будинку бордель
<< Попередня сторінкаНаступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".