Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Присягнули на вірність Батьківщині

Присягнули на вірність Батьківщині

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулої суботи на вірність Україні присягнули загалом понад 25 тисяч молодих солдат, з них 82 – в 128 Гвардійській окремій механізованій Туркестансько–Закарпатській двічі орденів Червоного Прапора бригаді. Над плацом почулось – «Я рядовий... присягаю на вірність Україні і урочисто клянусь...». Одні читали присягу, інші відчеканили напам'ять, але зміст їх наступного річного перебування в частині полягатиме в тому, щоб стати справжніми чоловіками. На цьому наголосив у своєму привітанні і заступник Мукачівського міського голови Олександр Галай. Від старшого покоління військових привітала учасник Великої Вітчизняної війни та партизанського руху Галина Плахотник. Від батьків привітала мама солдата Марія Бідзіля. Далі юний солдат Петро Широкий пообіцяв своїм наставникам, що він та його однополчани набудуть впевненості та мужньо виконуватимуть військовий обов'язок.
Не приховував своєї радості батько солдата Євгена Шутова полковник запасу Олександр:
– Відчуваю радість та гордість за свого сина Євгена. Нас є кому охороняти, тому що поки живе армія живе й держава. Сам я служив ще в радянській армії. Зараз як у нас зруйнована держава, так і армія. Раніше солдати місяць влітку і взимку були на полігоні, а зараз всього цього нема, тож і збройні сили потребують нового підходу.
Настоятель Кафедрального собору в Росвигові отець Петро передав благословення молодим солдатам від архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора і освятив їх святою водою. Продовжив свято присяги урочистий парад. Далі своє вміння грати в'язанку військово-оркестрового дефіле, як на місці так і рухаючись по плацу, продемонстрував військовий оркестр під керівництвом майора Сергія Тишкова. Після концерту солдати розвідувальної роти під час показових виступів продемонстрували військову виучку з рукопашного бою, ламання твердих предметів та захоплення ворожих транспортних засобів.
Євген Свищо.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".