Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Мощі Святої Терези в Мукачеві

Мощі Святої Терези в Мукачеві

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
teresaДо Мукачева приїхали мощі святої Терези Немовляти Ісуса, які знаходяться в Греко-католіцькому костелі.

Сьогодні, 6 червня, біля костелу на одній з центральних вулиць міста католики зустрічали реліквіарій з мощами однієї з найшанобливіших святих.

Молодь, зібралася на сходинках прикрашеного до цієї події храму, співала християнські пісні. Кожен хто бажав міг помолитися перед мощами цієї самої юної святої.


teresa-2 Довідка
Свята Тереза, повне ім'я якої - Св. Тереза Немовляти Ісуса і Святого Лику (в світі Тереза Мартен, народилася 1873 у французькому містечку Алансон. У 15-річному віці збулася мрія Св. Терези, вона прийняла чернече постриження в монастирі ордена Кармелітів. Прожила 25 років.

Свою дорогу до Бога виклала в книзі "Історія однієї душі", яка стала світовим бестселером. Уселенський Архієрей Святий Пій X, який канонізував Терезу в 1925 році, назвав її найсучаснішою святою. А 1997 року Уселенський Архієрей Іоан Павло II настільки високо оцінив «малу дорогу» Терези, що проголосив св. Терезу Немовляти Ісуса і Святого Лику Вчителем Уселенської Церкви. До неї цього титулу удостоїлися лише дві жінки - св. Тереза Авільськая († 1582) і св. Катерина Сиенськая († 1380).

Кармеліти - самітницький чернечий орден Католицької Церкви. Повна назва - орден Діви Марії гори Кармель. Заснований 1156р. у Палестині групою відлюдників на чолі з Бертольтом з Калабрії (Італія). На горі Кармель в джерела св. пророка Іллі вони побудували каплицю, а згодом переселилися до Західної Європи. У 1247 році від Уселенського Первосвященика Інокентія IV отримали статус жебракуючого ордена. У 1452 році був створений жіночий орден босоногих кармеліток, а згодом - чоловічий орден босоногих кармелітів, який в 1593 році став самостійним.

Орден Кармелітів дав світу видатних містиків: св. Іоана Креста († 1591) і св. Терезу Авільськую († 1582). У своїх творах вони описували дорогу самоудосконалення в містичному єднанню з Богом.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".