Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Найкраща пора життя – шкільна

Найкраща пора життя – шкільна

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
"Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє..." – сказав А.Барсюк.
А й справді, школа – це другий дім. Тут ми знайомимось з такими поняттями, як обов'язок, необхідність, почуття відповідальності, вміння підпорядковувати особисті інтереси колективним. Тут ми знаходимо своїх перших друзів, а також знайомимось з першими учителями, які стають для нас шкільними наставниками. Адже саме вони, учителі, ведуть нас у світ знань, допомагають обрати з тисяч свою дорогу в житті, навчають не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук – бути Людиною. Це справді благородна мета – сьогодні працювати для майбутнього, сіяти зерна доброго, світлого, щоб зійшли вони в душах молодого покоління. Я вважаю себе щасливою людиною, бо на життєвому шляху мені зустрілися талановиті вчителі, справжні майстри своєї справи. Тому, насамперед, від імені всіх учнів, хочеться подякувати всім вчителям за те, що вони віддали частинку свого серця, яке буде вічно світити в нашому житті й допомагати вижити в найскрутніші часи.
Я майбутня учениця 10-го класу загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 2 ім.Т.Г.Шевченка і вирішила продовжити навчання в школі, тому що найкраща пора життя – шкільна. Мені подобається ходити в школу, тут я можу поспілкуватися зі своїми однолітками, а також дізнатись багато цікавої та необхідної інформації, яка пригодиться для дорослого життя. Школа дає можливість відкрити свої таланти і показати себе з різних сторін.
Після закінчення 11-го класу я планую вступити до одного з вищих навчальних закладів нашої країни. За два роки мені потрібно добре все обміркувати і зробити свій вибір. Скасування дванадцятирічної програми – це початок загальноосвітньої реформи нашої країни. Нам, учням, хотілося б, щоб спростили програму з усіх предметів, особливо з біології та історії. В 10-11 класах слід збільшити кількість годин на ті предмети, з яких будує проводитись ЗНО. А також учням 10-11 класів дати більше можливості у виборі предметів.
Сподіваємося, що цього року 10-й клас буде забезпечений підручниками набагато скоріше, ніж у 9-му класі. Бажано, щоб у підручниках інформація була викладена набагато простіше і доступніше. Велике значення в нашому житті має правильний розподіл часу для навчання і відпочинку. Відпочинок має бути цікавий, різноманітний, корисний, аби, відпочиваючи, людина могла проявити свій талант, реалізувати свої бажання. Слід проводити якнайбільше різних конкурсів, цікавих інтелектуальних та розважальних програм, а також інші форми дозвілля школярів.
Промайнуть роки, але пам'ять повертатиме нас до найкращої пори життя – шкільної.
Тетяна Греба, учениця 10 кл. мукачівської ЗОШ № 2 ім.Т.Г.Шевченка.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%81%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%96%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0+%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%83%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".