Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини МІСТО-ПОБРАТИМ ЇГЛАВА АКТИВІЗУЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

МІСТО-ПОБРАТИМ ЇГЛАВА АКТИВІЗУЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У великому залі Мукачівської Ратуші голова обласної ради Іван Балога та Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл провели офіційну зустріч з делегацією краю Височина (Чеська Республіка). У складі чеської делегації гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек,  міський голова Їглави Ярослав Вимазал, депутати місцевої ради – загалом майже 60 представників місцевого самоврядування.
Вступним словом зустріч відкрив мер Мукачева Золтан Ленд’єл. Відтак його перший заступник Ернест Нусер розповів, демонструючи слайди, про інвестиційну і туристичну привабливість Мукачева і Закарпатського краю загалом.
Сторони обговорили співпрацю між нашими регіонами. Чехи, які співпрацюють із Закарпаттям шостий рік, задоволені результатами партнерства. Їржі Бєгоунек нагадав, що минулоріч саме в цій залі було підписано угоду про продовження співробітництва між регіонами. «Всі політичні сили, представлені в наших органах місцевого самоврядування підтримують нашу дружбу із Закарпаттям. Цьому сприятиме і відкриття в Їглаві почесного консульства України, а в Ужгороді – почесного консульства Чеської Республіки. Ми налагоджуємо контакти між містами та селами, між навчальними закладами. І це надзвичайно ефективні кроки», - зазначив гетьман Височини.
Голова обласної ради Іван Балога висловив впевненість, що і в наступні роки проект успішно розвиватиметься. «Ми успішно співпрацюємо з багатьма регіонами Європи. І наша дружба з чеськими друзями, одна з найефективніших», - вважає керівник ради.
Так, лише цього року за програмою співробітництва Закарпаття та Височини буде реалізовано 15 проектів.
А завершилась офіційна частина спільним фотографуванням перед Ратушею з випускниками шкіл міста.

Настіпні новини:
Попередні новини:
 • ДЕРЖБЮДЖЕТ БОРГУЄ МІСТУ З БАГАТЬОХ СТАТЕЙ,
  а Держказначейство блокує власні кошти Мукачева Ось у такій ситуації і доводиться виконувати законодавства щодо забезпечення державних гарантій і піль…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">ДЕРЖБЮДЖЕТ БОРГУЄ МІСТУ З БАГАТЬОХ СТАТЕЙ,
 • ДІТИ-СИРОТИ ПІД ОСОБЛИВИМ ЗАХИСТОМ ДЕРЖАВИ
  Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, завжди були під особливим захистом держави – для них передбачено повне державне забезпечення…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">ДІТИ-СИРОТИ ПІД ОСОБЛИВИМ ЗАХИСТОМ ДЕРЖАВИ
 • ФІНЛЯНДІЯ ЙДЕ ДО НАС
  ПОЗАТОРІК У Мукачеві відбулася гучна презентація ТзОВ «РКС Груп Україна», інвестувала який потужна фінська фірма. Планувалося, що підприємство стане о…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">ФІНЛЯНДІЯ ЙДЕ ДО НАС
<< Попередня сторінкаНаступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".