Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Конкретні кроки по розширенню міжнародної співпраці

Конкретні кроки по розширенню міжнародної співпраці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Делегація Мукачева на чолі із заступником міського голови Ігорем Радишем відвідала сонячну Хорватську Республіку. Метою візиту було розширення існуючих партнерських зв’язків між Мукачевом та містом Паг (Задарська жупанія) та підписання угоди про партнерство, яка передбачає, зокрема, співробітництва між містами в сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, туризму, налагодження контактів на рівні бізнесових кіл, обмін досвідом у вирішення ключових питань місцевого самоврядування та ряд інших. Варто також зазначити, що 12 травня в м. Паг стартував Міжнародний щорічний фестиваль пажської чіпки, яка, до речі, захищена ЮНЕСКО та надзвичайно цінується не тільки в Хорватії, але і в цілій Європі. Делегація міста мала змогу взяти участь у фестивалі та ознайомитися з надзвичайно гарними та витонченими чіпками, виконаними руками майстринь міста Паг.
А вже 31 травня делегація Мукачева на чолі з міським головою Золтаном Ленд’єлом відвідала угорське місто Целдьомолк, де було підписано угоду про партнерство та співробітництво між двома містами. Ця подія знаково відбулася під час виставки картин видатного художника, народженого в Мукачеві, Міхая Мункачі. Виставка в м. Целдьомолк була організована  за сприяння почесного громадянина Мукачева Імре Пака, який також взяв участь в урочистій церемонії підписання угоди між містами.
Таким чином Мукачево отримало два нові міста-побратими в Угорщині та Хорватії і цим самим розширило географію своєї міжнародної співпраці.
Відділ ЗЕЗ, інвестицій та туризму виконавчого комітету Мукачівської міської ради
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".