Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства БАТЬКІВЩИНА – НАЙБІЛЬША СВЯТИНЯ

БАТЬКІВЩИНА – НАЙБІЛЬША СВЯТИНЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
День незалежності справедливо вважається найбільшим святом нашого народу. 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР прийняла Акт проголошення Незалежності України. У нашого народу з'явилася реальна можливість перетворити нашу Батьківщину у високорозвинену європейську країну, знану й поважану серед світового співтовариства держав.
Поважати нашу країну почнуть тільки тоді, коли ми самі навчимося її поважати, любити, захищати... На мою думку, без учителів тут не обійтися. Виховання молодого покоління треба за мудрим заповітом видатного педагога нашого часу Василя Сухомлинського. Звертаючись до вчителів усіх рівнів Василь Олександрович казав: «Вища педагогічна мудрість нашої професії в тому, щоб у серці кожної людини, яку ми виховуємо, найбільшою святинею стала наша Батьківщина. Від нас залежить, щоб кожен вихованець розумів і серцем сприймав велику істину. Вітчизна без мене може обійтися, я ж без неї – ніщо».
До проголошення Незалежності нас довго привчали до всіляких гасел, лозунгів... Вони ж сьогодні не спрацьовують. Нам потрібна дійова Національна програма відродження України. Народ у нас мудрий. Знає, що робити і як організувати. Тож будемо сподіватися, що у наступне десятиліття наша ринкова будівля обов'язково буде зводитися з цеглинок соціальної справедливості, непересічним розумом і золотими руками наших з вами вихованців сьогоднішніх шкіл.
Терезія Тіба, начальник управління освіти міськвиконкому

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • RRазборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Турбина (турбокомпрессор) дигателя Volkswagen Caddy, Passat,
 • Компрессор кондиционера VAG Volkswagen
 • Задний Мост R14 для Ford Transit 2.5 (Форд Транзит 2.5 1990-
 • Паркет буковий
 • Готовые фирмы ООО европейские 
 • Услуги суррогатных матерей.
 • Ділянка під забудову!!!

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".