Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини АРХІЄПИСКОП ФЕОДОР БЛАГОСЛАВИВ НА СПОРТИВНІ ЗВИТЯГИ

АРХІЄПИСКОП ФЕОДОР БЛАГОСЛАВИВ НА СПОРТИВНІ ЗВИТЯГИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Всесвітня Федерація Хортингу заснована в Україні Едуардом Єрьоменком, є Міжнародною громадською організацію фізкультурно-спортивного спрямування, яка розвиває і культивує хортинг у світовій класифікації змішаних спортивних єдиноборств. Основною метою федерації є здійснення комплексної програми популяризації хортингу як самостійного виду спорту на міжнародній арені. В Міжнародних правилах хортингу є декілька відокремлених різнопланових розділів змагань, основним з яких є двораундовий комплекс спортивного поєдинку, який дозволяє охопити весь природний арсенал прийомів самозахисту людини, які включені у спортивну змагальну програму. Для плідної співпраці із Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, ефективного розвитку та популяризації хортингу в Україні була зареєстрована... Міністерством юстиції України Українська Федерація Хортингу. Даний вид спорту, як спортивне єдиноборство, сформувався в результаті узагальнення багаторічного досвіду та творчих винаходів тренерів, вчених, спортсменів України, а з розвитком і багатьох інших країн світу, які збагатили техніку хортингу, привнесли в неї найбільш ефективні і раціональні прийоми, об’єднав свої кращі досягнення у єдиноборствах. Таким чином, хортинг є представником нового напрямку комплексного змішаного єдиноборства у світі, але різнопланові два раунди двобою суттєво відрізняють даний вид спорту від інших, завдяки розробленим правилам змагань, яких до даного моменту в світі не застосовувалось. Цей спортивний винахід залучає до змагань з хортингу спортсменів з багатьох інших видів єдиноборств, чим обумовлює массовість учасників на спортивних заходах з хортингу.

Слово «хортинг» походить від назви відомого у світі славетного острова Хортиця, де була розташована Запорізька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу. Саме Хортиця була оплотом воїнів, де вдосконалювалося бойове мистецтво з метою захисту срідного краю. Так почалася історія військово-політичного центру, з яким повинні були рахуватися усі. Ідея виникнення Хортингу, як комплексної системи самовдосконалення особистості, заснованої на фізичному, морально-етичному та духовному вихованні, пов’язана з відродженням давніх народних традицій, що передавалися з покоління в покоління.

Віднедавна в Мукачеві створено громадську організацію «Закарпатська обласна Асоціація бойових мистецтв духовно-патріотично спортивного розвитку ім. Святителя Миколая Чудотворця» за благословення архієпископа Феодора, який є духівником Асоціації. Віце-президентом обрано протодиякона Анатолія, а генеральним секретарем – Віктора Сабова. Відділення Асоціації є вже в Ужгороді і Берегові. Перший обласний турнір, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, було вирішено провести в Мукачівському спортивному манежі. На татамі вийшло 50 юних хортингістів – хлопчиків і дівчаток. З цією подією їх прийшли привітати архієпископ Мукачівсько-Ужгородський Феодор. У своєму пастирському слові він побажав юним спортсменам на прикладі славних козаків, захисників Батьківщини, героїв Великої Вітчизняної війни вчитись бути фізично витривалими, духовно багатими і благословив юних на спортивні і духовні подвиги. З теплим вітальним словом звернувся до присутніх міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл, який відзначив, що Мукачево виховало чемпіонів світу і Європи, олімпійських чемпіонів і призерів і висловив впевненість, що представники нового виду спорту також примножуватимуть спортивну славу міста над Латорицею.

Владика Феодор вручив новим членам Федерації посвідчення, а вони в свою чергу влаштували показові виступи. А вже в самих змаганнях найвправнішими були Владислав і Олександра Кульментьєви, Мар’яна Скуба, і наймолодший учасник змагань Ростислав Жбура, якому було довірено разом з героєм афганської війни, почесним президентом Асоціації Василем Зеленим підняти прапор змагань. Добре виступили також мукачівці Юрій Габель, Володимир Гаврилюк, Ігор Шинкарюк, Вадим Полянський.

Президент мукачівської Асоціації хортингу Михайло Скуба відзначив, що східні єдиноборства дістали справжній розвиток у Мукачеві, коли обласну федерацію очолював Олексій Фозекош, який нині є головою Мукачівської міськрайонної Спілки підприємців. Саме він стояв у витоків створення в місті клубів з різних видів східних єдиноборств – карате, Шикотан-до, дзю-до, карате тощо.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • RRазборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Турбина (турбокомпрессор) дигателя Volkswagen Caddy, Passat,
 • Компрессор кондиционера VAG Volkswagen
 • Задний Мост R14 для Ford Transit 2.5 (Форд Транзит 2.5 1990-
 • Паркет буковий
 • Готовые фирмы ООО европейские 
 • Услуги суррогатных матерей.
 • Ділянка під забудову!!!

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".