Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Зірка дефолімпійського спорту славить наше місто

Зірка дефолімпійського спорту славить наше місто

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Змагання серед здорових людей дуже часто відсувають на задній план першість серед інвалідів. В той же час пристрасті на параолімпійських та дефолімпійських спортивних майданчиках бувають ще ті. Як відомо, параолімпійські змагання проводять серед незрячих, з ДЦП та з вадами опорно-рухового апарату. До дефолімпійців входять глухонімі і з вадами інтелекту. Параолімпіаду проводять через місяць після проведення олімпійських ігор, а дефолімпіаду – через рік. Українці завжди були на передових ролях на змаганнях серед інвалідів. Не пасуть задніх і закарпатські дефлімпійці. Тим приємніше, що єдиним призером із Закарпатття в одиночних видах спорту літньої...

дефлімпіади-2009, що відбулася в місті Тай бей (Тайвань), є 25-річний мукачівець, майстер спорту міжнародного класу Володимир Пупена. Ми вирішили поспілкуватись з підопічним заслуженого тренера України Георгія Балоги:

Добрий день, Володимире, скільки спортсменів та країн брало участь в останніх дефолімпійських іграх?

– Брали участь спортсмени з 91 країни, які змагались в 42-х видах спорту. Нашу країну на цих змаганнях представляли 142 спортсмени, з них два із Закарпаття – один волейболіст з Ужгорода і я. Я виступав серед тих, що мають вади слуху і в нас не було поділу на категорії. Ділили тільки тих, що мають вади інтелекту.

Чи брали Ви участь в таких змаганнях раніше і в яких видах спорту виступали?

– В таких не брав, тільки в змаганнях в Україні. Я змагався в метанні диску і штовханні ядра. В штовханні ядра я посів 6 місце, а диск я метнув з другим результатом. Мені на п’єдесталі було не самотньо, так як перше місце завоював також представник України.

Як довго Ви готувалися до цих змагань?

– Фактично всі п’ять років, що я тренуюсь і були підготовкою до ігор. Спочатку я ще і працював за тризмінним графіком, то тренувався лише у вільний від роботи час. А останній рік я не працюю, а тільки тренуюсь. Готуюсь за такою ж схемою як і здорові – по висхідній. Базою підготовки є стадіон «Спартак». Проводимо цілий комплекс підготовки, куди входить штанга, біг та стрибки. Інтенсивність – два тренування в день.

За рахунок чого Вам вдалось посісти такі високі місця?

– На дефолімпіаді результати спортсменів відділяли сантиметри, а то й міліметри. Український метальник диску, що здобув золото, кинув на 53 метри 11 сантиметрів. Спортсмен, що йшов другим, мав результат47 метрів 14 сантиметрів. Я до останньої спроби мав третій результат, а тоді кинув на 47 метрів 19 сантиметрів і здобув срібло. Для змагання в штовханні ядра мені трохи не вистачає статури. Вага диска 2 кілограми, а вага ядра 7 кілограм, тому мені було важко розраховувати на медаль, але потрапив до шести кращих. Приємно, що мої старання на спортивних майданчиках помітили. Я отримав відзнаку Президента України «За відвагу» та отримую стипендію.

Євген Свищо.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • RRазборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Турбина (турбокомпрессор) дигателя Volkswagen Caddy, Passat,
 • Компрессор кондиционера VAG Volkswagen
 • Задний Мост R14 для Ford Transit 2.5 (Форд Транзит 2.5 1990-
 • Паркет буковий
 • Готовые фирмы ООО европейские 
 • Услуги суррогатных матерей.
 • Ділянка під забудову!!!

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".