Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини А ПЕРЕМОГА ДАЛАСЯ… ЛЕГКО

А ПЕРЕМОГА ДАЛАСЯ… ЛЕГКО

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мукачівське відділення “Школа безпеки» при ЗОШ №16 третій рік поспіль найкраще в Закарпатській області. Недавно у смт. В.Березний відбувся 8-й обласний збір-змагання Закарпатського відділення ГДР « Школа безпеки», в якому взяли участь 17 команд області. Протягом двох днів учасникам змагань потрібно було докласти багато зусиль, щоб подолати всі етапи збору-змагання, які проходили під проливним дощем. Кожна команда взяла участь у шести конкурсах та змаганнях, які складалися з:

- Бойового розгортання пожежного автомобіля та гасіння пожежі;

- Рятувальних робіт у зоні техногенної аварії;

- Пошуково-рятувальних робіт в умовах природного

середовища (до якого включено проходження етапу-вузли, розкладання намету, надання допомоги потерпілому та його транспортування, траверс-підйом і спуск, навісна переправа через річку;

- БЖД, тестування, медицина;

- Агітаційно-презентаційного конкурсу (висвітлення роботи відділення за звітний рік);

- Конкурсу «Домашнє завдання».

«Барсові діти» Мукачівської ЗОШ №16 отримали перемогу на всіх етапах конкурсів, показавши, що команда найкраща в області. Перемогу кували Олександр Кіш, Іван Горянський, Василь Гарапко, Соломія Гема, Валентина Мальцева, Віталій Мущинка, активну участь у підготовці команди брали Мирослав Перчак та Денис Ілов.

Привізши шість грамот за перші місця та головний приз – телевізор, команда вже думає про підготовку до Всеукраїнських змагань, які відбудуться в м. Яремча Івано-Франківської області.

Перемога у обласних змаганнях далася нам легко, адже до неї було проведено величезну кропітку роботу педагогічного колективу по підготовці команди за що їм велика подяка. Звичайно, що не було б таких результатів, якби не підтримка «Школи безпеки» міською владою, управлінням освіти Мукачівського міськвиконкому. Велику подяку команда висловлює меценату Йозефу Решу за придбання спорядження та костюмів.

Віктор Шеремет, тренер команди.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • RRазборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Турбина (турбокомпрессор) дигателя Volkswagen Caddy, Passat,
 • Компрессор кондиционера VAG Volkswagen
 • Задний Мост R14 для Ford Transit 2.5 (Форд Транзит 2.5 1990-
 • Паркет буковий
 • Готовые фирмы ООО европейские 
 • Услуги суррогатных матерей.
 • Ділянка під забудову!!!

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".