Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини ФІНІШНА ПРЯМА У НВК «ГАРМОНІЯ»

ФІНІШНА ПРЯМА У НВК «ГАРМОНІЯ»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Здійснюючи процес фізичного виховання, ми повинні пам’ятати, що формуємо тих, хто покликаний змінювати існуюче буття, тому виховання не повинно наслідувати лише тенденції існуючого сьогодення, воно повинно орієнтуватись на найближче майбутнє, в якому будуть жити наші учні. Сьогодення об’єктивно ставить низку вимог до особистих якостей вчителя та учня, здатних успішно функціонувати в сучасних умовах. В навчально- виховному комплексі «Гармонія» було проведено загальношкільна спартакіада серед учнів 5-11 класів.

У програму спартакіади було включено наступні види: футбол, баскетбол, «Веселі старти», волейбол, шахи, шашки. Слід зазначити, що протягом зимових канікул в НВК «Гармонія» пройшли «Різдвяні старти», в яких здобула перемогу команда 7-а класу (кл. керівник М.Ю.Русин). Також було проведено спортивно-розважальне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Організатори спартакіади прагнули популяризувати здоровий спосіб життя. Заступники директора Н.С.Ковбас та Т.В.Хомин проводили агітаційно-пропагандистську роботу, яка сприяла залученню якомога більше учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

На спортивних майданчиках НВК «Гармонія» пройшли зустрічі з футболу. Перемогу здобули, згідно вікових груп 5-а кл. (кл. кер. Є.П.Нейметі), 7-б кл ( кл. кер. М.П.Бібічева), 11кл. (кл. кер. М.Ю.Соляник).

Відтак естафету прийняла першість по баскетболу, де в запеклій спортивній боротьбі перемогли 5-а, 8-а (кл. кер. О.В.Кривенко), 9-б ( кл. кер. І.І.Рапинець) класи. Протягом лютого-березня було організовано першість з волейболу. Переконлива перемога була на боці 6-а кл. (кл. кер. Г.І.Меденці), 5-а кл., 8-б (кл. кер. В.Ю.Брижак), 9-б кл. (кл. кер. І.І.Рапинець).

Кращими серед учнів, які виборювали першість з шашок стали: М.Житко – 6-А кл. та Д.Цоклан – 8-А кл. Слід відзначити, що протягом всіх змагань панувала атмосфера рівноправного спортивного партнерства та дружби. Керівництво НВК «Гармонія» та головна суддівська колегія, прагнули здружити учнів різних вікових груп та класів.

У загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином: молодша вікова група 1-ше місце 6-а кл., 2-ге – 5-а кл., середня вікова група – 1-ше 7-б кл., 2-ге – 8-а кл., старша вікова група – 1-ше 9-б кл., 2-ге місце – 9-а кл.

Богдан ПЕТУШИНСЬКИЙ, викладач фізичного виховання.

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Паркет буковий
 • Готовые фирмы ООО европейские 
 • Услуги суррогатных матерей.
 • Ділянка під забудову!!!
 • Продається недобудова!!! Терміново!!! Не дорого!!!
 • Вакансия.
 • Вакансия.
 • Вакансия.

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".