Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗИМИ І НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗИМИ І НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Про стан підготовки підприємств міського господарства та бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років на черговому засідання виконкому Мукачівської міської ради доповідали в.о. начальника управління міського господарства Василь Зейкан, начальник управління освіти Терезія Тіба, головний спеціаліст відділу культури Ірина Петрус і головний лікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта. Було констатовано, що в цілому підготовка до осінньо-зимового періоду іде в нормальному руслі, та все одно, як зауважив міський голова Золтан Ленд'єл, комунальники не повинні шукати відмовок, мовляв, бюджет міста прийнято із запізненням майже на п'ять місяців, а виконувати затверджений графік робіт.
Заслухано звіт управління освіти про підготовку навчальних закладів міста до нового 2010-2011 навчального року, організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл. На пропозицію міського голови було внесено зміни тарифів на харчування. Якщо в середньому по Україні вони складають 3,75 грн., то Золтан Золтанович запропонував у Мукачеві запровадити ціну в 4,80 грн. За цю пропозицію члени міськвиконкому проголосували одноголосно.
Розглянуто питання, подані службою у справах дітей, зокрема, про влаштування дітей. Позбавлених батьківського піклування в дитячі будинки сімейного типу, про способи участі у вихованні дитини тощо. Виконком зареєстрував Мукачівське міське громадське об'єднання «Хватіло не Фантазії», яке створили міські команди учнів і студентів КВН. Розглянуто також земельні, комунальні, приватизаційні питання та оренди майна комунальної власності.
Член виконкому Василь Рябич на закінчення засідання зауважив щодо безпорядків на центральному цвинтарі: працівники ритуальної служби погано виконують свої обов'язки, сміття дуже рідко прибирають... Міський голова на це зауважив, що назріла необхідність оголосити конкурс на заміщення посади керівника цієї служби, щоб на центральному цвинтарі був наведений, нарешті, порядок.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".