У ФК «МУКАЧЕВО» НОВИЙ ТРЕНЕР. ПОКИЩО В.О.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший

Чотири очки з шести можливих

Минулого тижня футбольні клуби відіграли ігри 4-5 туру чемпіонату Закарпаття. ФК «Мукачево» в рамках 4 туру минулого четверга на рідному стадіоні «Авангард» приймав пістрялівський «Метеор». На початку другого тайму пістрялівці провели кілька «метеоритних» атак. Спочатку на правому фланзі вивели на ударну позицію півзахисника Генріха Мкртичана. Останній бив в правий кут та воротар Мирослав Лютнянський у стрибку забрав м’яч. А через дві хвилини гості вивели віч-на-віч з воротарем форварда Василя Якиму, та після його удару шкіряний просвистів поруч з лівою стійкою. Та на 51-й хвилині Якима все ж досяг свого. Опинившись у чужій штрафній, він замкнув простріл з лівого флангу, влучив в праву шістку і відкрив рахунок. Мукачівці відповіли на 72-й хвилині. Верхову передачу

з правого флангу Сергія Кундрика замкнув форвард Володимир Бабич, який головою поклав м’яч точно в ліву дев’ятку і зрівняв рахунок. На 77-хвилині навіс з кутового Віктора Ряшка замикав Андрій Герц. Останній поцілив в ліву девятку, та Роберт Феєш у карколомному стрибку відбив м’яч. На 83-й хвилині захисник гостей Михайло Калій збив з ніг у власній штрафній Сергія Кундрика, за що рефері призначив пенальті. Сам постраждалий з точки бив в правий кут, та Роберт Феєш вгадав напрямок польоту м’яча і зберіг для своєї команди бойову нічию– 1:1.

А в неділю гравці ФК «Мукачево» завітали до селища Вишково, де провела гру 5 туру проти місцевого футбольного клубу. Вже на 4-й хвилині вишківці біля власної штрафної збили капітана мукачівців Василя Варгу. Сам потерпілий з точки вистрілив в ліву шістку і відкрив рахунок у грі. На 36-й хвилині гості вивели віч-на-віч з воротарем Василем Русином Володимира Бабича, та після його удару шкіряний пройшов в сантиметрах від правої стійки. Через три хвилини форвард Михайло Трухан замкнув передачу з правого флангу Володимира Бабича і пробив в правий кут, та Василь Русин ліквідував небезпеку. На 65-й хвилині господарі вивели на ударну позицію форварда Андрія Малика, який вистрілив в ліву дев’ятку, та Мирослав Лютнянський у стрибку забрав м’яча до рук. Через дві хвилини мукачівці вивели віч-на-віч з воротарем Михайла Трухана, який цілив в кут, та воротар знову був на висоті. На 70-й хвилині господарі виводили віч-на-віч з воротарем Андрія Малика, та Мирослав Лютнянський кинувся в ноги і не дав йому пробити. На 79-й хвилині невтомний правий крайній ФК «Мукачево» Василь Вах, отримавши м’яч на фланзі середнім пасом знайшов на лінії штрафної Володимира Бабича. Останній фінтами розкидав захисників, пробив по центру під воротарем і встановив остаточний рахунок 2:0 на користь команди тренера Олександра Когутича, який з приставкою «в.о.» замінив на тренерському місткові Вахтанга Карібова. Адже так невдало «Мукачево» давно не розпочинало сезон, а від багаторазового чемпіона Закарпаття і володаря Кубка області чекають тільки високих місць. До речі, в останніх матчах мукачівці грають у нових футболках з емблемою «Барви».

Молодіжний склад ФК «Мукачево» переміг пістрялівців 3:0 і розписав мирову з ФК «Вишково» ‑1:1.

Решта результатів 4-5 турів: «Берегвідейк» – «Ялинка» – 3:1 (юнаки - 5:0); «Боржава» – «Середнє» – 0:3 (1:4); «Ф.Медвідя» – «Говерла» – 1:0 (1:2); «Севлюш» – «Бужора» – 5:0 (4:0); «Поляна» – «Вишково» – 2:0 (3:0); «Карпати» – «Верховина» – 1:0 (2:1); «Верховина» – «Берегвідейк» – 0:1 (0:2); «Середнє» – «Карпати» – 4:0 (6:1); «Ялинка» – «Севлюш» – 1:1 (3:1); «Говерла» –«Поляна» – 1:3 (2:1).

Перше місце як і раніше утримують берегівчани з 15 очками. Другі з таким же доробком середнячці. Треті новодавидківці, у яких 9 очок і гра в запасі. Мукачівці з 7 очками четверті. Мукачівські юнаки з доробком у 8 пунктів також четверті.