Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Фінал обласних змагань “Біла тура”

Фінал обласних змагань “Біла тура”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Фінал обласних змагань “Біла тура” зібрав у мукачівському клубі шість найсильніших дитячих команд Закарпаття. Цьогорічний турнір виявився дуже сильним за складом учасників. У турнірі взяли участь практично всі найсильніші юні шахісти області, серед яких було навіть два кандидати у майстри спорту. В результаті напруженої і безкомпромісної боротьби черговий успіх прийшов до команди мукачівського ДЮШаК. Ця перемога була переконливою і на закритті турніру учасники погодились з Семеном Найгебавером, який сказав, що на сьогоднішній день наша команда - краща. Ось склад переможців - Владислав Тіба, Андрій Вачиля, Олександ Решетар, Леся Волкова. Друге місце цілком закономірно у Ужгородської ОДЮСШ. Мукачівський Будинок школяра “задовольнився”

бронзою. Тепер на команду ДЮШаК чекає нелегке випробування на всеукраїнських змаганнях “Білої тури”, що пройдуть в середині червня.

Детальну інформацію про турнір можна дізнатись із таблиці результатів, а про атмосферу боротьби спостерігайте в нашій фотогалереї.

Олександр Федів.

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ - Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оп...
ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ - На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депута�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".