Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини В НВК «ГАРМОНІЯ» – I МАЛА ОЛІМПІАДА

В НВК «ГАРМОНІЯ» – I МАЛА ОЛІМПІАДА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Зранку в останній квітневий день на спортмайданчику НВК «Гармонія», було весело та гамірно. Дошкільна ланка проводила І Малі Олімпійські ігри-2010 серед вихованців середніх та старших груп НВК «Гармонія». Спортивне свято пройшло урочисто, на високому рівні. Під звуки фанфар «олімпійські боги» винесли олімпійський вогонь та прапор, головним командуючим змагань (фізвихователь С.М.Кеварі) було проголошено разом з учасниками олімпійську клятву. Все це додало урочисто та спортивного азарту не тільки юним олімпійцям, а й вболівальникам та спортивного азарту не тільки юним олімпійцям, а й гостям, їх піднесений настрій свідчив про те,

що свято вдалося.

У змаганнях брали участь 4 команди: «Веселка» та «Непосидючки» (середні групи), «Тигри» та «Барвінок» (старші групи). Маленькі олімпійці віком від 4 до 6 років змагалися у трьох дисциплінах: кидання м’ячика на дальність, стрибки в довжину з місця та біг на швидкість.

В індивідуальних заліках кожна з команд мала своїх переможців у різних дисциплінах. Директор НВК «Гармонія» Я.Ф. Жиган та головний суддя І Малих Олімпійських іго-2010 В.Р. Пустомитенко вручили грамоти за перші місця маленьким олімпійцям: Федорову Артуру («Веселка»), Білак Георгію, Довженко Ярославі («Непосидючки»), Хмельницькій Яні («Тигри»), Плоскіну Роберту, Гомонай Камілі («Барвінок»). А команду-переможцю І Малих Олімпійських ігор-2010 у загальному заліку буде проголошено на всезагальній шкільній лінійці, приуроченій останньому дзвонику.

Вікторія ПУСТОМИТЕНКО.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • RRазборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Турбина (турбокомпрессор) дигателя Volkswagen Caddy, Passat,
 • Компрессор кондиционера VAG Volkswagen
 • Задний Мост R14 для Ford Transit 2.5 (Форд Транзит 2.5 1990-
 • Паркет буковий
 • Готовые фирмы ООО европейские 
 • Услуги суррогатных матерей.
 • Ділянка під забудову!!!

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".