Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Третій міжнародний русинський турнір з міні футболу

Третій міжнародний русинський турнір з міні футболу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

1-2 травня відбувся третій міжнародний турнір з міні- футболу серед молодіжних русинських команд. Це свято футболу проходило у мальовничому селі Поляна (Свалявський район) на базі спортивного комплексу «Олімпія». Загальне керівництво змаганнями здійснювалося управлінням у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА та Федерацією футболу Закарпаття. Безпосередньо організаторами турніру було «Крайове товариство підкарпатських русинів» та Закарпатський обласний благодійний фонд «Газда». Гостями турніру були команди – представники молодіжних русинських організацій із Сербії «Р.Керестур» та Словаччини «Убля». Від Подкарпаття були представлені команди «Росвигово –Русь» (м.Мукачево), «Руснаки» село Лохово( Мукачівський р-н), «Плоскоє» та «Боржава» (Свалявський р-н). Головний суддя змагань – Василь Дуда. Результати турніру: перше місце зайняла команда із Сербії, друге- за командою із

Словаччини, третю сходинку посіла команда «Боржава» с.Березники (Свалявський р-н). Нагороди вручали переможцям футбольного турніру голова Світової ради русинів Д.Папуга та секретар Світової ради русинів В.Противняк. Подякя за допомогу у проведенні змагань: управлінню у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА( Я.Свида) , Федерації футболу Закарпаття(М.Ланьо, В.Щербей) , Закарпатському благодійному фондові «Газда», депутатові Мукачівської міської ради Олександрові Пересті , приватному підприємцю Петрові Піняшко , директорові русинських недільних шкіл Свалявського району Юрію Шиповичу.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ - Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оп...
ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ - На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депута�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".