Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Мукачівські легкоатлети знову перші

Мукачівські легкоатлети знову перші

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбулись V літні спортивні ігри Закарпатської області з легкої атлетики. В загальному підсумку прогнозовано перемогли мукачівці, які набрали загалом 918 очок, другі – ужгородці, в активі яких 458 балів, треті – хустяни з 366 пунктами. Суттєвий вклад в нашу перемогу внесли юні зірочки спортивної ходьби. Вихованець Геннадія Будкевича Ігор Пузанов з результатом 43.49 хвилини переміг у спортивній ходьбі на 10000 метрів і отримав звання кандидата в майстри спорту. Він приніс до загального заліку 166 очок. Христина Йовбак була кращою в ходьбі на 400 та 800 метрів і принесла в залік 72 бали. Слід відзначити також

перемоги на окремих дистанціях Костянтина Пузанова та Кароліни Штадлер. Призерами стали Кароліна Варга та Денис Ілов.

Не відставали від них мукачівські бігуни. Так вихованець Олени Андріясової Сергій Топорков переміг на дистанціях 200 та 400 метрів і приніс для команди 192 залікових бали. Переможцями на окремих дистанціях стали також Георгій Лендел та Сергій Расчупкін. А призерами стали Олександр Фаринич та Віталій Товтин. Апогеєм змагань стала естафета 4 по 100 метрів, на якій першими були наші спортсмени і перемогли з відривом понад 50 метрів.

Євген Свищо.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ - Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оп...
ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ - На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депута�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".