Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЗАВІТАВ МИКОЛАЙ ДО ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

ЗАВІТАВ МИКОЛАЙ ДО ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Актуальним питанням сьогодення є забезпечення потреб кожної дитини та створення усіх умов для її повноцінної життєдіяльності. При цьому особливої уваги потребують діти, які мають вади психофізичного розвитку, а також дорослі з особливими потребами. Протягом останнього часу суспільство все частіше відмовляється від використання в побуті

терміну «інвалід», замінюючи його поняттями «дитина з обмеженими можливостями» або «дитина з особливими потребами».
akcya_vdkrit_sercya_4akcya_vdkrit_sercya_2akcya_vdkrit_sercya_3akcya_vdkrit_sercya_1Ці діти і люди є самими звичайними і живуть серед нас, і водночас вони потребують трохи більшої уваги суспільства.
Веселе свято – акцію «Відкриті серця» - влаштували для дітей з особливими потребами 4 грудня 2010 року громадські організації м. Мукачево: ГО «Інваліди дитинства», ЦАР «Фенікс» та Спілка талановитих інвалідів Мукачева (СТІМул).
Ця акція була присвячена міжнародному Дню інваліда з метою допомогти людям з особливими потребами, а найголовніше – сім'ям, де виховуються діти з особливими потребами, відчути турботу про них, розширити свої можливості та отримати радість від спілкування.
Свято відкрила словом благословення сестра Тереза, яка разом із Світланою Фенцик підготували виступи дітей з особливими потребами. Це свято дало можливість їм продемонструвати свої таланти.
Чудовими були виступи членів Спілки талановитих інвалідів, вокальні номери інвалідів. З декількома номерами виступив хореографічний ансамбль Мукачівської школи мистецтв.
Із теплотою привітали учасників свята гості, які, незважаючи на вихідний день і свою зайнятість, знайшли час для того, щоб прийняти участь у цій благодійній акції, і зробили для дітей щедрі подарунки.
• замісник Мукачівського міського голови Лабоша М.М.,
• Директор ТОВ «АВЕ Мукачево» Оленич М.Д.,
• зав. кафедрою педагогіки Закарпатської філії Київського славістичного інституту Глоба Л.Г.,
• гость із Америки - Вуді Кенінгем,
• Голова Благодійного фонду матері Терези – Радиш І.О..
Але найочікуванішою радістю для усіх присутніх став візит дорогого гостя – Святого Миколая. Інтегрований ансамбль, який складався з здорових та хворих дітей, під керівництвом Фенцик С.І., привітав Св. Миколая театралізованою виставою.
Велика подяка всім, хто залишився небайдужим до долі людей з особливими потребами і своєю щирістю додали радості й світла до їхнього життя.

Вдячні батьки та організатори свята

{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%96%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%96%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B8;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".