Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Перші досягнення клубу "The best dance"

Перші досягнення клубу "The best dance"

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 
Клуб „THE BEST DANCE" був заснований в лютому місяці 2010 року під керівництвом тренера УФСТ (Української Федерації Сучасного Танцю) Рябчук Валерія.
Метою клуба є залучення дітей нашего невеликого містечка до такого чудового виду спорту , як танці. Танець споконвіку допомагав спілкуванню людей: весело проводити час з друзями, а молоді - знайомитися та зустрічатися: на місцевих майданах, на балах, на вечірках, у клубах, на дансингах, дискотеках та в нічних клубах. IMG_2076З серпня місяця клуб став повноправним членом Української Федерації Сучасного Танцю та Української Ради Танцю, тим самим здобуває можливість брати участь в Українських та міжнародних змаганнях.
Вперше в жовтні місяці клуб представив своїх танцюристів (Медвідь Ярослав, Козурак Степан, Дьордяй Христина, Гощук Марія та Небила Олександра) на рейтингових змаганнях в місті Дрогобич.
В змаганнях брало участь 169 клубів з різних областей України (Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської та інших областей). В нашу вікову категорію були включені клуби з пяти областей України, і всі вони боролися за перше місце в стилі хіп-хоп, але саме наші діти гідно показали себе серед інших учасників змагань, та вибороли перше місце, за що отримали Кубок „Дрогобич-Мерінга 2010" та дипломи.
Попереду ще багато змагань, а за нами ще багато перемог..........
Валерій Рябчук, тренер- викладач УФСТ м.Рахів
 

Коментарі  

 
0 #1 Саша 15.10.2010 20:32
Вітаю щиро, з досягненями!
Цитировать
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".