Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЧИМ ЗАГРОЖУЄ СКАЗ ПЕРЕСІЧНОМУ МУКАЧІВЦЮ?

ЧИМ ЗАГРОЖУЄ СКАЗ ПЕРЕСІЧНОМУ МУКАЧІВЦЮ?

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
На території України напружена епізоотична ситуація пов'язана із фіксуванням захворювань на сказ. Так в місті Бучач, що на Тернопільщині, нещодавно був зафіксований летальний випадок від зараження цією вірусною інфекцією. Державний комітет ветеринарної медицини України розробив ряд заходів щодо попередження подібних трагедій, які оприлюднив в наказі №356 від 01.09.2010 року.
Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Він характеризується ознаками поліоенцефаломієліту, паралічами і закінчується смертю. Основним джерелом інфекції є хворі на сказ дикі тварини та домашні (собаки і коти). Особливістю сказу природного типу є формування зон стійкого неблагополуччя. Сказ, за оцінками Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, входить в п'ятірку найнебезпечніших захворювань, які завдають найбільших соціально-економічних збитків.
Спеціалісти державної ветеринарної служби проводять заходи щодо локалізації поширення сказу. Враховуючи природне розповсюдження сказу тварин, заходи боротьби з ним здійснюються комплексно органами державної ветеринарної медицини, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства, державної влади на місцях та товариствами мисливців під керівництвом надзвичайних протиепізоотичних комісій.
На жаль, не всі громадяни, які мають агресивних собак, дотримуються правил прогулювання із своїми улюбленцями у парках – там, де поряд відпочивають інші жителі Мукачева. Доводилось бачити випадки, коли в парку Горького агресивні собаки без намордника та повідка кидаються на перехожих, а їх власник не виявляє ніякої реакції. До слова громадяни, які порушують правила утримання та прогулювання з собаками, мають притягатись до відповідальності. При виявленні тварин із невластивою поведінкою треба бути обережним і уникати з ними будь-яких контактів. У випадку укусу негайно звертайтесь за медичною допомогою і повідомляйте державну ветеринарну службу за телефоном 5–45–55.
Увага: Всі громадяни, які утримують собак та котів мають обов'язково пройти профілактичну вакцинацію проти сказу своїх хвостатих друзів, щоб попередити виникнення даного небезпечного як для тварин так і для людей захворювання. Наразі першочерговими є такі заходи: активізація роботи щодо втілення в дію програми «Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин»; створення спектральної бази обліку, реєстрації та ідентифікації тварин; вирішення питання виділення місць для вигулу собак.
Лариса Садварі, начальник управління ветеринарної медицини в місті Мукачево для "Мукачівської Ратуші"
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%85%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%91%C2%8E%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".