Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства НА МИСТЕЦЬКОМУ ОБРІЇ НОВІ ОБЛИЧЧЯ

НА МИСТЕЦЬКОМУ ОБРІЇ НОВІ ОБЛИЧЧЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
І знову міська картинна галерея зібрала кращих художників Мукачева, які представили на суд глядачів свої нові полотна і скульптури, присвятивши цей вернісаж Дню художника. Приємно відзначити, що серед сорока дев'яти учасників виставки ми побачили нові обличчя.
Що головне, цьогорічна виставка порадувала новими жанровими надбаннями, зокрема, портретними роботами. Привернув, зокрема, увагу «Портрет сина» дебютантки виставки Ганни Плавайко. Високу оцінку дали поціновувачі образотворчого мистецтва роботам Кінги Кізман, Олени Левицької, Інни Пашко, які також дебютували на такому престижному мистецькому форумі.
І вже традиційно привітати художників Мукачева з їх святом прийшла міська влада на чолі з міським головою Золтаном Ленд'єлом, який побажав митцям доброго здоров'я і нових творчих злетів й вручив кращим Почесні грамоти і Грамоти міськвиконкому та подарунки. Художників привітали також колишній мукачівець, а нині громадянин США Олександр Ровт, батько Почесного громадянина Мукачева Алекса Ровта, народний художник України Золтан Мичка. Огляд виставки проходив у музичному супроводі струнного квартету Сергія Добоша.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".