Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства БІЛЬМО НА АРХІТЕКТУРНІЙ КРАСІ МУКАЧЕВА

БІЛЬМО НА АРХІТЕКТУРНІЙ КРАСІ МУКАЧЕВА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
З гордістю вслухаємось у захоплені вигуки численних туристів щодо архітектурної краси центральної частини міста і ніяковіючи ловимо їх здивовані погляди
на руїни колишнього ресторану «Венеція», що біля мосту, на колишній гастроном «Вільнюс», на колишню турбазу Міністерства оборони, широкі вітрини колишнього Будинку одягу, заклеєні сотнями рекламних листівок і плакатів. І це в самому центрі Мукачева (на фото).
Добрих два десятка років триповерхова будівля колишнього шикарного ресторану на набережній Латориці, маючи сімох власників, як оте дитя без ока при семи няньках. Один за кордоном, другий часто заглядає в чарку, третій у бігах... Кілька років тому один із власників зробив спробу зробити хоча б зовнішній ремонт, але грошей будівельникам не заплатив і вони розбіглися, залишивши будівельні риштування. Гадається, міська влада має поставити тверду вимогу перед власниками: або доводите будівлю до ладу, щоб не псувала вигляд міста, або продаєте, або ж забираємо будівлю в комунальну власність міста.
Таку ж саму вимогу потрібно поставити і перед ужгородським бізнесменом, який викупивши названі вище магазини, залишив їх напризволяще через що їх вітрини перетворено на неохайні рекламні щити.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".