Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства МІЛІЦІЯ «НЕ БАЧИТЬ» КРАДІЇВ ТРОЯНД У ЦЕНТРІ МІСТА

МІЛІЦІЯ «НЕ БАЧИТЬ» КРАДІЇВ ТРОЯНД У ЦЕНТРІ МІСТА

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Цей обурливий випадок стався ввечері минулої суботи в самому центрі Мукачева. Підпилий смаглявий підліток на очах у багатьох людей нарвав оберемок троянд біля Обеліску воїнам-визволителям і спокійно попрямував у напрямку магазину «Прогрес».
А біля колишнього магазину «Вільнюс» стояла припаркована «сімка» дорожньо-патрульної служби (держзнак № 151). Я звернувся до прапорщика, який сидів у салоні, з проханням затримати хулігана. У відповідь почув, що у них немає, мовляв, бензину. При чому тут бензин у пішохідній зоні, коли до крадія не більше 30-40 метрів? Це і сказав міліціонерові. Той знизав плечима і відповів, що то не їх справа. Коментарі, як то кажуть, зайві. Хотілося б почути думки наших читачів щодо ...діяльності нашої міліції.
Микола Рішко, головний редактор «Мукачівської Ратуші»


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".