Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Полку Почесних Громадян Мукачево прибуло!

Полку Почесних Громадян Мукачево прибуло!

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Можна сказати ювілейна 60-а сесія Мукачівської міської ради 5 скликання відкрилася виконанням Гімну Мукачева це вже стало доброю традицією. На порядок денний було винесено 20 питань. Але чи не головним із них було про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Мукачево». За поданням комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянн міста Мукачево» від 19 травня 2010 року за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади міста, збагачення національної духовної спадщини, активну громадську діяльність міська рада присвоїти звання «Почесний громадянин міста Мукачево» вирішила Басарабу Петру Михайловичу, директору ТзОВ «Едельвейс-Лего», генеральному директору

turjanchikТзОВ «Карпати-Інтерконтиненталь», Турянчику Василю Юрійовичу, Почесному члену Федерації футболу Закарпаття», багаторічному капітанову київського «Динамо», Нацику Івану Івановичу, члену Мукачівської міської громадської організації «Рада старійшин», який десятки років віддав розвитку комунальної інфраструктури Мукачева. Пам’ятна медаль «Почесний громадянин міста Мукачево» та дипломи будуть вручені їм пізніше в урочистій обстановці.

Щодо присвоєння назви «Монастирська» вулиці, що веде до Василіанського греко-католицького монастиря за зверненням мешканців мікрорайону вул. І.Франка, міська рада вирішила присвоїти їй назву вул. Монастирська.

Також сесія розглянула низку земельних питань та аукціонного продажу і оренди комунального майна.

На завершення Олександр Переста, депутат міськради, зробив заяву, що група БЮТ в міській раді переходить в опозицію до центральної влади і виконавчої влади Мукачева.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Коментарі  

 
0 #1 владимир3354 03.06.2010 13:27
який десятки років віддів розвитку комунальної інфраструктури Мукачева

Що би то значило
Цитировать
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".