Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Балога законодавчо пропонує виплачувати "дитячі" гроші тільки добросовісним матерям

Балога законодавчо пропонує виплачувати "дитячі" гроші тільки добросовісним матерям

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Підготовано відповідний проект закону.
Існують непоодинокі випадки, коли державна допомога по народженню дітей стає для деяких сімей засобом заробітку при відсутності бажання у подальшому виховувати своїх малят. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», який ініціює лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога. В документі зазначено, що деякими матерями народжується дитина, яка протягом виплати допомоги знаходиться в родині, а потім від таких дітей відмовляються, батьківські обов’язки щодо них не виконуються.  Чинне законодавство містить засоби реагування до таких батьків: у них забирають дітей чи позбавляють батьківських прав, але це не є перешкодою до наступної вагітності, народження дитини і отримання чергових траншів державної допомоги.
Законодавство не містить положень, які зобов’язували б соціальні служби регулярно перевіряти умови утримання дітей, матеріальний стан родин, облік та лікування дітей у лікувально-профілактичних закладах чи відвідування ними навчальних закладів.    
Тому пропонується внести зміни до закону «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», відповідно до яких для отримання державної допомоги при народженні дитини необхідно надати підтвердження належного утримання та виховання раніше народжених дітей. При цьому органи, що призначають і здійснюють виплату державної допомоги, не просто будуть мати право перевіряти матеріальних стан сімей з дітьми, а будуть зобов’язані це робити.
Крім цього, уточнюються підстави відмови в наданні державної допомоги при народженні дитини чи припинення її виплати. Так, допомога не призначатиметься, а виплата вже призначеної припинятиметься, якщо отримувача допомоги позбавлено батьківських прав не лише до цієї дитини, а й до однієї з попередніх.  Аналогічно державні органи діятимуть у випадку незабезпечення отримувачами допомоги умов для повноцінного утримання та виховання усіх своїх дітей, а не лише новонародженої.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".