Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Лісові пожежі! Чия проблема?

Лісові пожежі! Чия проблема?

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Про кращий відпочинок ніж на природі, й годі мріяти. Мальовничі краєвиди Мукачева завжди вабили своєю красою та неповторністю. Але, на жаль, відвідувачі лісових масивів не завжди пам'ятають про те, що вони тут лише гості. Тоді, у кращому випадку, споживацькі інтереси "горе-відвідувачів" закінчуються купами сміття, а у гіршому - масштабними лісовими пожежами. Статистика свідчить, що близько 80% всіх лісових пожеж стається саме через людський фактор.
Відпочиваючі здебільшого особливо не переймаються, що в лісі слід бути особливо обережними при поводженні з вогнем. Необачність та безвідповідальність може привести до масштабного стихійного лиха, яке не лише згубно вплине на флору та фауну, але й завдасть значних матеріальних збитків. Прикладом жахіття лісових пожеж з їх жахливими наслідками можуть слугувати цьогорічні масштабні лісові пожежі, що виникли на території Російської Федерації.
Мешканці міста вже з початку весни відчули "приємний запах" від горіння сухотрав'я, опалого листя та чагарників з колишніх дачних масивів. А коли полум'я починає загрожувати житловим будинкам та дошкуляти "аромат", відразу згадують про пожежників. Правда, до цього моменту вони геть-чисто забувають, що причинами комфорту вони ж і є! Так, саме наші дії та бездіяльність. Адже саме ми винні в тому, що вогонь навідується в лісову царину – кинутий непогашений недопалок або сірник, залишене багаття, "нагадування" дитині, що в пошуках розваг іде до лісу, про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього...
Винуватців виникнення неконтрольованого вогню зазвичай не знаходять, на жаль, адже стаття 77-1 Адмінкодексу України гарантує їм приємний "подарунок" у вигляді штрафу – від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів прибутків на громадян та від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів на посадових осіб.
Шановні краяни! Пожежно-рятувальна служба Мукачева звертається до Вас – будьмо уважнішими та обережнішими! Виконуймо елементарні правила пожежної безпеки та зайвий раз не наражатимемо на небезпеку ні себе ні оточуюче середовище!
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ЛІСІ:
- не залишайте вогнище без нагляду;
- місце розпалювання вогню обкладіть камінцями чи обсипте землею (піском);
- коли залишаєте місце відпочинку, обов'язково залийте вогнище водою чи засипайте піском.
Якщо опинилися в осередку пожежі:
- не панікуйте та не приймайте поспішних, необдуманих рішень;
- не тікайте від полум'я, що швидко наближається, а йдіть у протилежний бік, закривши голову і обличчя одягом – йдіть проти вітру;
- гасити полум'я невеликих низових пожеж можна, забиваючи його гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим грунтом та затоптуючи ногами;
- після виходу із осередку пожежі повідомте органи місцевого самоврядування та пожежно-рятувальну службу (телефон 101) про місце, розміри та характер пожежі.
Нехай Ваш відпочинок у лісі буде радісним, приємним, а головне – безпечним!
Євген Мисло, інспектор Мукачівського РУ ГУ МНС України в Закарпатській області.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.



Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".