Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Прикордонне співробітництво – в дії

Прикордонне співробітництво – в дії

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
2 червня 2013 року в м. Банська Бистриця (Словаччина) відбулась робоча зустріч професійних  об’єднань індустрії  безпеки України  (Українська Федерація професіоналів безпеки в особі Закарпатського регіонального відділення, представлена Асоціацією приватних підприємств охорони "Закарпаття – Щит") і Словацької Палати особистої безпеки (SKSB). Основна мета зустрічі – підписання договорів про дружбу та партнерство професійних об'єднань недержавної охорони в рамках прикордонного співробітництва і створення спільних проектів для подальшого соціального і економічного розвитку приватних підприємств охорони України та Словаччини. Актуальність питання визначають чинники необхідності координації заходів з економічної і фізичної безпеки наших Замовників послуг, які ведуть спільну економічну діяльність в Єврокарпатському регіоні. Така діяльність повинна зацікавити в першу чергу Українських та Словацьких бізнес партнерів та осіб, що планують здійснювати зовнішньоекономічну діяльність  з метою уникнути тих численних загроз ,які без комплексу  послуг  у сфері безпеки можуть привести до втрати власного бізнесу через діяльність транснаціональних злочинних угруповань.
В ході робочої зустрічі намічено конкретні напрямки співробітництва у професійній діяльності та розвитку дружніх зв’язків між трудовими колективами підприємств охорони. З боку Словацьких партнерів договір підписав особисто Президент Словацької Палати особистої безпеки І. Вовачек, що свідчить про високу зацікавленість наших ділових партнерів в розвитку прикордонного співробітництва.
В розвиток намірів про співробітництво між нашими професійними об'єднаннями першим практичним результатом стало підписання договору про партнерство між підприємствами охорони : ТзОВ "Юридичне агентство офіцерів запасу "Щит" (директор – О.Звездін ) і приватним підприємством APIS  (директор – М.Штубіан).
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".