Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини «МУКАЧІВВОДОКАНАЛ» ПОТРІБНО ТРИМАТИ НА ПЛАВУ

«МУКАЧІВВОДОКАНАЛ» ПОТРІБНО ТРИМАТИ НА ПЛАВУ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
На порядок денний 43-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 6 скликання було винесено лише три питання. У першому – Заходи підвищення ефективності функціонування ММКП «Міжнародний аеропорт Мукачево» на II квартал 2013 року – в депутатів питань не виникло. На сьогодні підприємство знаходиться в складному фінансовому стані через відсутність обігових коштів. Доцільність існування цього комунального підприємства обумовлена стратегічною задачею створення в місті сучасного вантажно-пасажирського аеропорту, який матиме вигідне топографічне та геополітичне розташування і зможе приймати літаки з європейських країн…
Без проблем депутати підтримали  затвердження Програми підвищення ефективності водопостачання та водовідведення в Мукачеві на 2013 рік. «Мукачівводоканал» є монополістом з надання послуг з водопостачання та водовідведення. Вода видобувається з 84 артезіанських свердловин з глибини від 40 до 200 метрів та подається споживачам насосними станціями першого, другого та третього підйомів. На добу місто споживає понад 25 тис.куб. метрів питної води. Загальна протяжність водопровідної мережі складає 217,7 км. Сьогодні водоканал забезпечує питною водою понад 27000 абонентів та 1337 підприємств, установ та організацій.
Проблемою залишається накопичення кредиторської та дебіторської заборгованості, що негативно впливає на поточну діяльність, дестабілізує роботу і, як наслідок, призводить до зниження якісних і кількісних показників надання послуг. Загальна сума кредиторської заборгованості складає понад 20 мільйонів гривень, а дебіторської – 13.706,8 тис. грн. Доповідаючи з цього питання, перший заступник міського голови Ернест Нусер відзначив, що виділення коштів підприємству сприятиме погашенню заборгованості із заробітної плати і відповідно зниження соціальної напруги в колективі, а також покращить інвестиційну привабливість підприємства.
Однак, коли перейшли до розгляду третього питання порядку денного – про внесення змін до бюджету Мукачева на 2013 рік, якими передбачалося перенаправити кошти з галузей охорони здоров’я та освіти на підтримання водоканалу виникли суперечки.
Треба сказати, що на позачергову сесію прийшли 25 із 43 депутатів (відпустки). І тому при розгляді питання про зміни в бюджеті  досить було двом проголосувати проти, а двом утриматися і рішення не прийнято. Однак секретар міської ради Іван Маняк запропонував депутатам пере голосувати. Більшість з цим погодилася. І нарешті – всі 25 депутатів, які знаходились у залі, проголосували «за». Рішення про зміни в бюджеті прийнято.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".