Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Семінар-нарада з питань попередження насильства у сім’ї

Семінар-нарада з питань попередження насильства у сім’ї

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
29 травня велика зала засідань приймала на семінарі-нараді з питань попередження насильства в сім’ї представників районних управлінь соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби в справах дітей. Нарада проводилась за наслідками візиту начальника відділу профілактики сімейного неблагополуччя Департаменту сім’ї та дітей міністерства соціальної політики України Лідії Козуб.
У своєму виступі Лідія Іванівна говорила про важливість спільної та злагодженої роботи всіх структурних підрозділів, ведення спільної бази звернень та повідомлень. Відмітила, що основне завдання підрозділів — працювати на попередження, а не тільки на виправлення. Обговорювали на семінарі впровадження нових корекційних програм, які ще не використовуються в нашому регіоні, та способи взаємодії між підрозділами для швидшого та продуктивнішого реагування при надходженні повідомлень. Також було зауважено на необхідності активного використання Центру соціально-психологічної реабілітації, адже навіть не в усіх регіонах є такі заклади, тому потрібно більш повно використовувати його можливості. Для впровадження корекційних програм роботи для спеціалістів в районах буде організовано навчання.
Каріна Корольова
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".