Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Юна гордість дитячої художньої школи ім. Міхая Мункачі

Юна гордість дитячої художньої школи ім. Міхая Мункачі

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Наша художня школа, якою керує талановита людина, справжній професіонал своєї справи – Сергій Кіреєв, є гордістю Мукачева. Адже учні школи беруть активну участь у багатьох обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах і завжди стають переможцями чи призерами. Цей факт є показником ґрунтовної методичної бази школи та результатом вправної роботи колективу школи. А цього літа сталася важлива і гарна подія. Серед цьогорічних випускників школи, п'ятнадцять вступили до вищих мистецьких навчальних закладів і вирішили своє майбутнє пов'язати з художнім мистецтвом А Даніела Гуті склала з успіхом вступні іспити і стала студенткою Київської Національної Академії мистецтв на державне замовлення.
З гордістю за наше майбутнє хочеться сказати: Vivat талановитій молоді Мукачева!
Ірина ПЕТРУС, головний спеціаліст відділу культури міськвиконкому.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%85%C3%91%C2%83%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B6%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".